Şifa Sun Eczanesi logo
Şifa Sun Eczanesi logo

Şifa Sun Eczanesi

0
(0)

Balıkesir Altınova Şifa Sun Eczanesi. Nöbetçi Şifa Sun Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Şifa Sun Eczanesi Balıkesir ili Altınova İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Şifa Sun Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Şifa Sun Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Şifa Sun Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şifa Sun Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Şifa Sun Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

22 Ocak 2022 Cumartesi Balıkesir Altınova Nöbetçi Şifa Sun Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Şifa Sun Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Şifa Sun Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Şifa Sun Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Şifa Sun Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Şifa Sun Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Şifa Sun Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Şifa Sun Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Şifa Sun Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Balıkesir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Balıkesir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çakır Eczanesi

Balıkesir Burhaniye Çakır Eczanesi. Nöbetçi Çakır Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nuri Doğan Eczanesi

Balıkesir Ivrindi Nuri Doğan Eczanesi. Nöbetçi Nuri Doğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hayat Eczanesi

Balıkesir Bandırma Hayat Eczanesi. Nöbetçi Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bizim Eczanesi

Balıkesir Savaştepe Bizim Eczanesi. Nöbetçi Bizim Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.