Hacettepe Eczanesi logo
Hacettepe Eczanesi logo

Hacettepe Eczanesi

0
(0)

Balıkesir Erdek Hacettepe Eczanesi. Nöbetçi Hacettepe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Hacettepe Eczanesi Balıkesir ili Erdek İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Hacettepe Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Hacettepe Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Hacettepe Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hacettepe Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Hacettepe Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Balıkesir Erdek Nöbetçi Hacettepe Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Hacettepe Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hacettepe Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Hacettepe Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Hacettepe Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Hacettepe Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Hacettepe Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hacettepe Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Hacettepe Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Balıkesir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Balıkesir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Avcı Eczanesi

Balıkesir Kepsut Avcı Eczanesi. Nöbetçi Avcı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Efe Eczanesi

Balıkesir Savaştepe Efe Eczanesi. Nöbetçi Efe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çardaklı Eczanesi

Balıkesir Merkez Çardaklı Eczanesi. Nöbetçi Çardaklı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ilter Eczanesi

Balıkesir Merkez Ilter Eczanesi. Nöbetçi Ilter Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.