Öztuzcu Eczanesi logo
Öztuzcu Eczanesi logo

Öztuzcu Eczanesi

0
  • Balıkesir - Merkez
  • 02662393934
  • 2.Gündoğan Mh.Altıntaşlar Düğün Salonu 100 mt.Aşağısı Sağlık Ocağı Krş.
  • 30
(0)

Balıkesir Merkez Öztuzcu Eczanesi. Nöbetçi Öztuzcu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Öztuzcu Eczanesi Balıkesir ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Öztuzcu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Öztuzcu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Öztuzcu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Öztuzcu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Öztuzcu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Balıkesir Merkez Nöbetçi Öztuzcu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Öztuzcu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Öztuzcu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Öztuzcu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Öztuzcu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Öztuzcu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Öztuzcu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Öztuzcu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Öztuzcu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Balıkesir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Balıkesir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çarşı Eczanesi

Balıkesir Manyas Çarşı Eczanesi. Nöbetçi Çarşı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Güleli Eczanesi

Balıkesir Edremit Güleli Eczanesi. Nöbetçi Güleli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Merkez Eczanesi

Balıkesir Susurluk Merkez Eczanesi. Nöbetçi Merkez Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Vereseli Elif Eczanesi

Balıkesir Bandırma Vereseli Elif Eczanesi. Nöbetçi Vereseli Elif Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.